Did you know that this is not an official Cabal 2 website?

Forum de discutii

Buna tuturor romanilor!
Am inceput un topic pentru a putea sa ne exprimam opinia despre "ce va urma" :D

Am sa astept primul reply... intrebati ce vreti :) acesta e un off-topic.

have a nice day!(sa aveti o zi buna!)

uitati-va aici :D:D:DD:

Go back to 
  1. Superior31's picture

Superior31 replied on

Amm o intrebare , cand apare , nu mai am rabdare, mi-a placut prea mult Cabal , am jucat vreo 3-4 ani, dar acuma s-a prostit cabal, si vreau sa vad cum ii doiule. Astept un raspuns....

2. Superior31's picture

Superior31 replied on

Sper ca inventarul sa se schimbe , sau armurile sa fie desenate exact asa cum arata pe tine . In Cabal 1 inventarul era super fain si itemele. Din cate clipuri am vazut in Cabal 2 inventarul ii cu niste patratele desenate la iteme.Dar toate characterele pot fi baiat sau fata?

3. NightSouLz's picture

NightSouLz replied on

da...toate char pot fi male/female ....cabal 2 o sa apara in europa cam prin ianuarie 2012 ...
    nici eu nu mai pot astepta ...de 5 ani joc cabal...m-am plictisit...am "experimentat" tot ce se putea :)) ... si m-am plictisit de toate srv...vreau sa incerc cv nou

4. Doxxxy's picture

Doxxxy replied on

am eu o intrebare. vreau sa stiu daca jocul e F2P sau P2P.

Multumesc!

5. skinny00's picture

skinny00 replied on

Ador cabal,sunt nerabdator sa apara cabal2,stie careva data cand i se va da drumu?

6. Doxxxy's picture

Doxxxy replied on

sunt tot feluri de vorbe ca apare in europa in 2012 la inceput, dar altii spun ca apare in 2013/2015, deci o data exacta nu exista.

7. NightSouLz's picture

NightSouLz replied on

jocul o sa fie p2p ... cel mai probabil in 2012 va aparea in EU ... acum ... cum zice doxxxy ...nu se stie o data exacta... depinde cat de repede o sa lucreze astia de la est soft cred...

8. Marian's picture

Marian replied on

Deci chiar astept sa joc cabal 2 am jucat si caba online destul de mult....as dori sa stiu cam prin ce an ar aparea:D.

9. NightSouLz's picture

NightSouLz replied on

cea mai apropiata data in care am auzit eu ca va aparea e abia in mai-iunie 2013, sper k atunci o sa fie, deja sunt satul de cabal online dupa 5 ani jumate :|

10. NightSouLz's picture

NightSouLz replied on

Acum e oficial! Urmatoarele teste beta vor incepe pe 11 Octombrie 2012 in Coreea! Ca primele teste beta vor dura doar cateva zile,dar in timpul acesta 10.000 de jucatori norocosi vor avea oportunitatea sa experimenteze uimitoarea lume,Echta
    ncia.
    Dupa 7 ani in dezvoltare jocul este in final gata sa-si ia o ultima forma,si al doilea set de teste beta este urmatorul mare pas spre un drum de succes.A trecut un an de la ultimele teste beta si multi fani au devenit nerabdatori.Dar acum este timpul sa testeze jocul din nou,si norocosii jucatori care au sansa sa testeze se vor distra de minune.
    Asa ca Testele Beta Inchise (CBT) vor incepe oficial pe 11 Octombrie 2012 si se vor termina pe 14.

11. Opterox's picture

Opterox replied on

Bun,a trecut ceva timp de cand nu a mai postat nimeni,asadar,ceva noutati ? Cand apare in Europa ? Apropo,facem si noi un guild ceva de romani ? Succes

12. misamd's picture

misamd replied on

unde e linkul sa descarc